Tvorba webových stránek

Tvorba webů

Naším cílem je nabídnout vám v oblasti webových prezentací kvalitní servis přesně na míru. Vaše nové webové stránky připravíme od individuálního grafického návrhu až po finální realizaci a SEO optimalizaci. Kromě klasického řešení pro stolní počítače nabízíme i responzivní design pro mobilní zařízení.

 

Samozřejmostí každého webu je náš vlastní redakční systém s intuitivním ovládáním pro snadnou správu webových stránek. Pro váš web můžete vybírat z celé řady doplňků jako jsou objednávkové formuláře, knihy návštěv, ankety či diskuzní fóra. A pokud máte vlastní specifické požadavky? Nevadí, doprogramujeme libovolné doplňky podle vašich představ. Jako nadstavbu klasických stránek nabízíme také e-shop. K našim klientům se nikdy neobracíme zády - naše technická podpora je vždy připravena vám poradit.

Unikátní správa webových stránek

Naše desktopová aplikace pro správu webových stránek, je běžný počítačový program bez potřeby instalace, díky němuž můžete velice snadno spravovat svoji prezentaci na internetu na profesionální úrovni. Je navržena tak, aby byly dodrženy všechny důležité standardy potřebné při tvorbě webu, základní optimalizaci pro vyhledávače a hlavní strukturu stránky. Technickou stránku i grafickou úpravu zajistí aplikace za vás a vy se tak můžete starat jen o obsah své prezentace.

Pro bližší informace či cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

www.jevisnitechnika.cz
Laminum
www.kosmetika-janulka.cz
www.atelierybarta.cz
www.baluci.cz
www.antik-shop.cz
www.doktor-plzen.cz
www.am-servis.cz
www.ifilorga.cz

Mohlo by Vás zajímat: Video a animace

2012–2019 © AG25 s.r.o. – Dílenská 1448/3, 312 00 Plzeň, tel.: 377 420 550 – všechna práva vyhrazena
cz en

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím