SEO (Optimalizace)

Chcete být vidět na internetu? Chcete být na předních pozicích ve vyhledávačích? Řešením je právě SEO (optializace).

SEO spočívá ve správné volbě klíčových slova jejich integraci do textů webu. Dalším velmi důležitým faktorem je vytvoření dostatečného počtu zpětných odkazů na Váš web. SEO optimalizace je vždy během na dlohou trať a je potřeba věnovat se jí dlouhodobě a systematicky. Postup optimalizace navrhneme, zrealizujeme a její výsledky s Vámi budeme průběžně konzultovat.

 

Nutností každé dnešní webové prezentace je optimalizace pro internetové vyhledávače (SEO = search engine optimization) alespoň na základní úrovni. Bez ní Vaše stránky zapadnou hluboko ve výsledcích vyhledávačů, kam drtivá většina lidí ani nezabrousí. Nabízíme Vám tuto službu na základní až pokročilé úrovni. Základní úroveň obsahuje to nejnutnější, co je potřeba podle aktuálních požadavků vyhledávacích serverů.

 

Důkladnější optimalizaci pak řešíme individuálně ve spolupráci s klientem.

 

Pokud si u nás objednáte eshop, redakční systém či jen statickou prezentaci, základní optimalizaci automaticky provedeme a je již zahrnuta v ceně. Součástí této optimalizace je i tzv. sitemap, která není běžným způsobem zobrazována zákazníkům, nýbrž slouží převážně pro potřeby vyhladávačů. V této "mapě" stránek jsou uvedeny všechny stránky přístupné vyhledávači, s doplňujícími údaji. Je to užitečná pomoc vyhledávačům, které pak Vaše stránky náležitě odmění.

 

Předběhněte svoji konkurenci na internetu díky lepší optimalizaci!

SEO optimalizace
SEO optimalizace

Mohlo by Vás také zajímat: Webové stránky | E-shop | Výroba software

2012–2019 © AG25 s.r.o. – Dílenská 1448/3, 312 00 Plzeň, tel.: 377 420 550 – všechna práva vyhrazena
cz en

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím